| mispis a întrebat:

Vreau sa ma duc la salon pentrua le da o alta forma sprancenelor mele.Acum,au forma data de mine, e simpla, la rotund putin, dar vreau ceva care sa-mi schimbe trasaturile fetei, in bine, desigur.Am citit undeva ca forma sprancenelor poate schimba total fizionomia fetei.Problema e ca nu stiu daca cea de la salon va putea face cevathinking Ma tem sa nu le faca mai rau.

3 răspunsuri:
| Anablondyi a răspuns:

Un profesionist daca ii spui exact cum vrei acela stie... dar profesionist sa fie nu fakewinkingwinking

| BlackTear a răspuns:

Nu cred ca sunt puse acolo pentru a strica sprancenele. Bine exista si astfel de specimene care nu stiu clar ce au de facut dar eu zic sa incerci. Daca chiar sunt profesioniste vei fii incantata de rezultat!
Eu ma mai duc din cand in cand la salon pentru sprancene si nu mi s-a intamplat niciodata sa mi le strice. Poti incerca si tu, stai linistita!
Succes:*!

| Alexandra_1757 a răspuns:

Daca n-ai incredere in cele de la salon, da-ti tu forma.
Dar asa am facut si eu. ma pensam singura si pana la urma m.am dus si mi.am dat o forma si crede.ma ca mi le. a facut foarte frumoase. :*.
Ti.ar sta bine in colt. :*