| anonim_4396 a întrebat:

Cat m-ar costa fiecare? Dar in total?
Vopsit si tuns la salon (parul fiind lung, iar din saten sa mi-l faca un caramiziu ). Mentionez ca acest salon este unul de cartier,nu de fite. Cat despre tuns, vreau sa-mi fileze parul in partile din fata, iar in spate, poate sa-mi faca un,, V" sau sa mi-l fileze pe tot.
+ Unghiile cu gel sau chiar si false; + sa-mi dea o forma sprancenelor.

4 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

La vopsit depinde cata vopsea iti intra, spre exemplu daca foloseste un tub si jumatate o sa-ti ia bani pe 2 tuburi, evident.
Depine si cu ce marca de vopsea lucreaza salonul.
Cred ca vopsitul si tunsul o sa te duca undeva la 100 lei.
Unghiile intre 50-100 lei iar pensatul nu depaseste mai mult de 20 lei.

| lumy4u a răspuns:

Buna! la un salon de cartier ...depinde si de unde esti, DAR, pretul unui vopsit variaza intre 30-45 lei, depinde de lungimea parului.acest pret nu include vopseaua, decat manopera si spalatul. vopseaua costa intre 20-50 lei un tub. tunsul costa 15-20 lei maxim.pensat cam 15-20 lei.si unghiile 80-100 lei

| CouldntFindAnotherUsername a răspuns (pentru lumy4u):

Pensatul poate fi mai ieftin 7-10 lei, iar unghiile pot fi de la 50 lei in sus. Dar depinde si de unde esti, cum a spus lumy4u.winking

| ZambetDeGheata a răspuns:

Toate...cam 100 de lei