| aria1996 a întrebat:

Buna vreau sa ma fac blond roz cuart dar gasesc aceasta culoare fara sa fie necesar sa o amestec? Dau funda multumesc

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La un centru de coafor!

| aria1996 explică (pentru Violleta2022):

Da dar e greu sa gasesti pe cineva care sa vopseasca cu ombre si sa ii iasa chiar daca e coafor

| Violleta2022 a răspuns (pentru aria1996):

Tu crezi ca-i mai usor sa gasesti o oarecare, care nu are habar cum se vopseste si te poate face perfecta?
Apoi, nu ai spus nimic de ombre, ci doar de amestecat culori si obtinut un roz aramiu.
Te asigur eu ca o coafeza buna, stie sa faca asta!
Nu te duce la orice coafor ambulant, ori orice frizerita care se vrea ceea ce nu este, pentru ca nu vei obtine ce ai nevoie, mergi la un centru de coafor bun, cu profesioniste.

Cat priveste culoare, cineva a mentionat ca-i de pitipoance, si sincer, are dreptate.
Dar ma rog, este decizia ta ce vrei sa fii!

| aria1996 explică (pentru Violleta2022):

Am zis blon roz cuart crede-mă nu e roz are o tenta...si nu orice roz e de pitipoance

| RobbyPh a răspuns:

Ti-ar sta mai bine bruneta. Roz-ul e de pitipoance si oricum acasa nu o sa iti iasa asa cum iti imaginezi.

| aria1996 explică (pentru RobbyPh):

In primul rand nu e roz e blond cu o tenta de roz cuart cum am si specificat...si brunetul chiar nu ma prinde, am incercat deja.