| BlackForest a întrebat:

Vreau sa ma schimb, atat fizic cat si moral.Sunt constienta ca asta se intampla in timp dar nu stiu cum sa incep.
Doresc niste sfaturi, multumeschappy

Răspuns Câştigător
| bi3kissy a răspuns:

Daca vrei sa te schimbi trebuie mai intai sa stii exact ce vrei sa schimbi si in fiecare zi sa fi constienta ca tu trebuie sa te schimbi si ca sa te ajute poti sa iti scrii pe biletele exact cum vrei sa fi! Sper sa te ajute! Mult noroc! (sper ca imi dai funda big grin )

3 răspunsuri:
| alexaalexandraa a răspuns:

Vrei sa te schimbi, pentru ca tu iti doresti asta? Sau pentru ca cineva iti cere sa te schimbi, intr-un fel sau altul?

| BlackForest explică (pentru alexaalexandraa):

Eu vreau sa ma schimb. Vreau sa fiu mai remarcata si mai placuta de cei din jur

| DeeaLove4 a răspuns:

Pai Nu pot spune ca sunt experta dar am sa iti explic in modul meu:
FIZIC:
-DEpinde de stilul tau daca esti o fata mai simpla sau mai decenta poti trece la un stil funny mai vesel mai vioi.Insa daca e invers treci la un stil mai simplu.Sa fii funny nu este nici usor nici greu da asta`i stilu meu si`l ador:XPai fiii vesela de treaba fa`ti parul in diferite moduri sa pari mai zapacitasmugmai iesita din comun:X
Iar un stil simplu ar fi ceva mai clasic o pereche de blugi mulati\largi cu o maleta simpla.Insa poti combina hainele dupa gustul tau.Moral
Si aici depinde cat de serioasa,vesela, jucausa, imatura etc. esti
Poti schimba starea sta de ex:
Serioasa-vesela
Imatura-maturahappy
si tot asa Esentialul Important