| Diamond_1649 a întrebat:

BUNA! Funda pentru cel mai lung si mai folositor raspuns si vot restul. Asa, am o saptamana la dispozitie sa ma schimb fizic, in mai bine. Vreau sa arat mai bine in acest timp. Sfaturi? Stiu ca nu am explicat prea mult dar vreau o schimbare radicala, imi pun si extensii. Va rog mult sa ma ajutati, stiu ca e o intrebare putin stupida.

2 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Buna.Daca vrei sa te schimbi radical poti incepe de la culoarea parului, pana la schimbarea stilului vestimentar si nu numai.
Ai putea sa mai slabesti sau sa te mai ingrasi, dar asta nu prea merge asa de repede, intr-o saptamana. Du-te la un salon de infrumusetare si vopseste-te alta culoare la par, poate si niste suvite ceva... Penseaza-te cu o alta forma,fa-ti o manichiura,la care niciodata nu te gandeai sa ti-o faci... Apoi du-te la shopping si cumparati multe haine, bineinteles alt stil vestimentar. Pune-tu un piercing ceva daca iti plac, daca nu nu e nevoie.
Bafta!

| ºPishcotº a răspuns:

Dca vrei sa slabesti:), putem sa slabim amandoua saptamana care vine, ca si eu vreau sa tin o saptamana de dieta intensa:).

Uite asta e dieta:

http://www.femeilor.ro/slabesti-7-kilograme-intr-o-saptamana-506.html

Si poti sa alergi un sfer de ora sau jumatate de ora(depinde cat rezisti).si sa faci si niste exercitii:

http://www.muccelmic.com/......-t263.html

Ce zici, vrei sa incercam?:)