| Traficantadecorcodushe a întrebat:

Vreau sa ma tund dar nu stiu cum, nu am nicio idee.Am parul lung, pana aproape de cot. e cret. Aveti vreo idee cam cum sa ma tund?

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Poti sa te tunzi in trepte, pentru a-ti pune in valoare onduleurile, sunt convinsa ca te-ar avantaja. Parul cret daca este prea lung, asa cum il ai tu in prezent nu arata prea aspectuos, pentru ca onduleurile sunt mai putin puse in valoare. Si inca un sfat pentru parul ondulat, nu-l avantajeaza sa fie vopsit, pentru ca se intinde si ar fi pacat.
Parul este indicat sa fie cu putin mai lung decat umerii.
Mult succes si sunt convinsa ca o sa-ti stea bine.

5 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Da... frizura dallas!
e in scari!
sh arata super!

| Marry:X a răspuns:

Buna. Poti sa te tunzi gherute filat, bob sau daca esti o fire mai rebela lasi parul mai lung in fata la spate faci tepi si un breton marehee hee. XOXO.Pa pa:*

| DeNyyy a răspuns:

Incearca sa te tunzi in scari iar apoi sa te faci cu placa... daca esti slaba iti sta superb

| simona_2554 a răspuns:

Incearca sa mergi la o frizerita tanara si cere-i sfatul ei, o persoana in domeniu sigur iti va da sfaturile necesare de care ai nevoie