| Ana090901 a întrebat:

Bună, vreau sa ma vopsesc cu vopseaua loncolor semipermanenta r5, un roșcat mai închis iar parul meu este un șaten mediu, aveți păreri? Se mai duce culoarea sau recomandați altceva?

1 răspuns:
| DeeDee817 a răspuns:

Orice vopsea roșcata ai folosi se duce indiferent ce firma e. Eu ma vindeca roșcat de 5 ani și nu am găsit nici-o vopsea minune. Ca sa nu se ducă culoarea singura soluție e sa mergi la salon, ei au produse speciale ceea ce noi acasă nu avem