| mariamagda a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc aramiu- roscat. Ce marca, numar si nuanta de vopsea imi recomandati?

2 răspunsuri:
| LadyGA a răspuns:

Buna! cel mai bine ar fi sa mergi la un magazin de cosmetice unde cineva te poate ajuta cu nuanta, e cel mai bine! sau daca te descurci, poti alege chiar tu nuanta dintr-un supermarket, pentru ca tu stii exact ce iti doresti. iti recomand ceva de la l'oreal sau garnier. bafta! happy

| mariamagda explică (pentru LadyGA):

Le_am incercat pe majoritatea. as dori un raspuns de la cineva care chiar e vopsita aramiu-roscat sau cunoaste pe cineva care ar putea sa-mi spuna nuanta, numarul, marca. multumesc oricum