| LyLy_LyLyana_1993 a întrebat:

Buna vreau sa ma vopsesc... daca combin blond inchis cu ciocolata inchisa imi iese ciocolatiu? sau ce culori sa combin de la pallete? ca sa mi iasa un roscat dar spre ciocolatiu astept raspuns multumesc:*

2 răspunsuri:
| Crissu3005 a răspuns:

Nu cred ca ar fi bine sa incepi sa combini culori de capul tau pentru ca nu stii ce iti iese. Unei prietene din blond i-a iesit portocaliu pe par.Ar trebui sa mergi prima data la coafor si sa o intrebi pe cea care iti aranjeaza parul ce culori combina. Dupa vei putea continua tu sa iti vopsesti radacinile.

| airflow a răspuns:

Iti recomand ciocolata cu vanilie fara alune