| colineta a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc, dar nu stiu ce sa aleg, parul meu acum are nuante de saten, rosu, blond... si acum vreau sa am o singura culoare. Intre blond, saten si roscat voi ce ati alege? Fundita+Vot

Răspuns Câştigător
| Denny_Dennisuka_1995 a răspuns:

Pai...depinde de culoarea ochilor... daca ii ai vrezi, merge roscat, daca sunt caprui alege saten, iar daca ai ochii albastrii alegerea potrivita ar fi blondul.nu conteaza culoarea tenului pentru ca se poate rezolva ori la solar ori cu un fond de ten potrivit! pup

6 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Eu una asi alege roscat love struck dar d`ala aprinshee hee
cu toate ca stiu ca nu e o culoare togmai potrivita pentru ca sunt eleva si bla bla bla chatterbox

| deutzadia a răspuns:

Alege culoarea cu care iti sta cel mai bine. Daca ai tenul deschis alege blond sau roscat, iar daca ai tenul mai inchis alege satenul sau roscatul.
Eu as alege blondul, dar asta depinde de tine care culoare iti place cel mai mult. Uita-te la fiecare culoare pe care le ai acum si gandeste-te care te avantajeaza.Bafta! Pa:*

| colineta explică:

Pana la urma am ajuns blondalaughing

| nastasestelian11 a răspuns:

Roscat.