| ApolloO0 a întrebat:

Daca vopsesc bicicleta(cadrul) cu spray permanent de aproape se poate sa iasa cu "denivelari"? Sau este mai bine sa vopsesc de la o distanta mai mare?

5 răspunsuri:
| ѕოiℓ a răspuns:

Salutare Alex.

Te sfătuiesc, să dai cu spray de la distanţă, de aproape vor ieşii multe denivelării. Să vezi să fie bună firma sprayului şi ăstea.

| Denis_1041 a răspuns:

Daca vopsesti don toate directiile no sa se faca denivelari big grin
BAFTA!

| ApolloO0 explică (pentru Denis_1041):

Un prieten a vopsit-o si a dat de la departare si u consider ca a irosit mult spray degeaba.A zis ca daca dau de la apropiere o sa ramana cu denivelari.

| Dutza_Andutza_1984 a răspuns:

E mai bine sa vopsesti de la distanta, asa poti da cate straturi vrei si iese si frumos.
sper ca te-am ajutat

funda?

| Scheider a răspuns:

Da poate sa iasa cu denivelari de aproape.Eu zic sa incerci ambele moduri si o sa vezi