| FrumushikaTa a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o pereche de blugi si nu ma decid ce culoare sa-mi iau albastru inchis, albastru deschis sau albi ...plss ajutor

Răspuns Câştigător
| GOODLUCK a răspuns:

Dupa parerea mea clasicii blugi albastru inchis sunt cei mai usor de asortat, sau poti opta si pentru blugii albi care sunt in tendinte vara aceasta. Deci, in concluzie alege blugii care te avantajeaza si cu care te simti u bine.
Uite si cateva modele frumoase:

1.http://www.google.ro/......tp?/imgres
/catalog/54748023/guess-blugi-dama.html&
docid=1LwpT7hwDFFI0M&itg=1&w=680&h=700&
ei=urlXTsnHOOLE4gTLrry_DA&zoom=1&iact=hc&vpx=1018&
vpy=72&dur=1604&hovh=228&hovw=221&tx=107&ty=141&page=1&
tbnh=130&tbnw=131&start=0&ndsp=29&ved=1t:429,r:6,s:0

2.http://www.google.ro/......tp?/imgres

3.http://www.google.ro/......tp?/imgres

Bye. FUNDA?

12 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Dupa parerea mea jeansii albi si albastru deschisi sunt pentru primavara/vara, in timp ce jeansii albastru inchis si negrii sunt pentru toamna/iarna. Acum depinde de tine, ii iei pentru toamna sau pentru a-i purta acum in ultimele zile de vara.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Depinde ce culoare iti vine.nu inseamna ca-ti vine orice culoare, du-te cu cineva cand iti cumperi, probeaza si cerei sfatul.ai grija ca sa fie o persoana de incredere, cu putin bun gust.

| chupachups1234 a răspuns:

Nu albi. Albastru inchis sau deschis. Mai bine deschis.

| Helper004 a răspuns:

Buna! Depinde si cat de grasa sau slaba esti...happy eu sunt mai slaba si imi iau blugi albi si gri. Daca esti mai grasuta ia-ti blugi negri sau albasttu inchis. Vara nu merg blugii negribig grinhappy

| AIKOcaNoNYu a răspuns:

Eu as opta pentru cei inchisiwinking

| OanaSimpluu a răspuns:

Gandeste-te ce culoare la jeansi te avantajeaza si cumparatii pe aceia! ^^

Răspuns utilizator avertizat
| DyannaDya a răspuns:

Eu as alege albastru inchis.1.Nu se murdaresc la fel de repede ca cei albi.2.Pot fi sortati la orice.3.Culorile inchise la pantaloni ne fac sa parem mai slabe, culorile inchise iti fac picioarele sa para mai groase decat sunt.Baftawinking

| biancabyabiancabya a răspuns:

Eu cred ca albastru deschis

| KatalinaT a răspuns:

Sun frumosi albastri deschisi poti sa'i imbraci la orice
Bafta :*

| DamiPapucii a răspuns:

Alb, este o culoare care merge vara sh iarna sh apropo merge la orsice.

| Annapro a răspuns:

Albastru inchis merge la absolut orice, eu am foarte multi blugi albastru inchis pentru ca petele nu prea se vad thinking Nu-ti recomand blugi albi pentru ca vei avea pete multe si cateodata nici nu stii de unde le ai straight face ( crede-ma am si eu si asa mi se intampla ). Sper sa iti fie de folos raspunsul meuwinking