| Annonymus333 a întrebat:

Vreau sa-mi deschid cu cateva tonuri culoarea parului, sunt un saten inchis, si am auzit ca se poate cu suc de lamaie sau cu ceai de musetel. Daca asi primi cateva detalii de la cineva care chiar a incercat asta sunt foarte recunoascatoare. Si inca o intrebare. de prima data cum ma dau cu sucul de lamaie sau cu ceaiul pe par mi se deschide culoarea?

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Eu nu am auzit de asa ceva. Incearca, nu ai ce pierde. Dar, avand in vedere ca e un leac sa-i zic asa babesc va dura mult pana sa vezi primele rezultate. Bafta!

| crissa20 a răspuns:

Buna, nu ti se deschide imediat! eu am incercat aceste,, leacuri'' si au functionat, dar a fost greu pana sa apara primele rezultate( in jur de 2 luni) Iata cum le foloseam: ma spalam pe cap odata la 3 zile si ma clateam cu ceai de musetel, iar inainte de a ma spala pe cap aplicam o masca compusa din: Ulei de masline, suc de lamaie si miere! o tineam pe par in jur de 1 ora si stateam in soare( soarele decoloreaza parul) Bafta:*