| Mariadraguta78 a întrebat:

Buna vreau sa-mi fac un id nou de mess dar fara sa setermine cu :@yahoo.com:
pentru ca dupa accea e prea lunga
si nu o retin spuneti-mi va rog sunt disperata mi-am facut la adrese din astea cu @yahoo.com de numai stiu deloc care sunt
va roggggggggggggggggggggg funda +vot ceilalti care nu primesc funda primesc vot ♥♥♥3§♣M♥

Răspuns Câştigător
| MarutzaLove a răspuns:

AHA buna m-am prins uite scrii pe o hartie ca sa nu o uiti si da pe linkul asta:wwwghrvfrhvf.com e bun si iti faci conturi de mess de facebook de twiter succes

5 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Bună!
Nu trebuie să scrii terminatia de fiecare dată când intrii pe messenger. Aceea se folosește doar când vrei să te înregistrezi pe niște siteuri. E formula lor, să afle dacă ești înregistrată în baza de date yahoo.com. Când intrii pe mail, acum trebuie sa scrii doar id-ul.
Dacă uiți terminatia, salveaz-o într-un folder pe desktop. Când ai uitat-o, 2 clickuri și gata. tongue
Baftă :*.

| ooLaviii a răspuns:

Poi cu ce te pot ajuta? Nu prea inteleg

| DomnisoaraLove a răspuns:

Aoleuu pai toate trebuie sa aiba una dintre terminatiile :@yahoo.com sau:@rokmentail.com, tu trebuie doar sa tii minte id de ex:mariadraguta, iar apoi adaugi @yahoo.com de ce sa le uiti e foarte usor. dar daca tot le uiti scrie-le pe o hartie pana le inveti.

| Lovelykat a răspuns:

Obligatoriu la sfarsitul id-ului trebuie sa aiba o terminatie cum ar fi "@yahoo.com",sper ex sa spunem ca ti-ai facut' id-ul iubygirl(exp), trebuie sa adaugi "@yahoo.com",dar nu este obligatoriu ca atunci cand iti scrii id-ul la mess pentru a te loga sa mai adaugi si aceasta terminatie. Fara ea este imposibil sa faci un id.Dar la facebook, hi5, etc. este obligatoriu.Deci tu fa-ti id-ul asa ca daca te loghezi n-ai nevoie de nicio terminatiewinking

| Skillzx55 a răspuns:

Poti sa il faci @yahoo.com dar nu trebuie sa il reti de obicei cand il dai cuiva nu mai pui @yahoo.com ca el te adauga fara dar daca folosesti Yahoo E-mail atunci trebuie sa il reti daca folosesti Y! M (Yahoo! Messenger) nu trebuie sa reti @yahoo.com