| alexandra19961996 a întrebat:

Cand mi.am facut id.ul de mess am scris din greseala yahoo.ro si vreau sa midific in yahoo.com pentru ca nu primesc mail.uri. stiti cumva cum pot face asta..va rog frumossad dau funda:*

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Din momentul in care ai selectat @yahoo.ro nu mai poate fi modificata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci alta adresa cu yahoo.com, dar atentie ID ala nu il mai poti folosit ai nevoie de altul. Asta facut pe.ro nu mai poate fi schimbat

mail uri primesti si pe yahoo.ro nu vad problema

| paulpetrolistu a răspuns:

Pai din moment ce merge cu yahoo.ro atunci nu e nici o problema