| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o pereche de adidasi noi, de preferat de la puma. Singura mea dorinta e sa aiba talpa cusuta si sa sa fie frumusei. Imi puteti recomanda niste modele? Buget 300 lei

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vezi pe fashion days, answear, various brands, e pantofi, hervis, ei se întâmplă să mai aibă tot felul de reduceri măricele la adidași de genu

| sierra1 a răspuns:

Incearcă pe eMAG, alegi suma și brandul!

| neludana2000 a răspuns:

La bugetul asta, gasesti numai cei cu plasa deasupra, apoi de la 350 pana pe la 450-500 urmeaza cei din ''spalt' intors (piele sintetica) si-apoi urmeaza cei autentici... cu cusatura gasesti la toate modelele, si fara cusatura.