| alexdumitru a întrebat:

Imi poate recomanda cineva o pereche de adidasi sport? Buget : 230 lei!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Găsești pe eMAG destule la reducere

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Găsesști nu știu câte la prețu ăsta... de ce nu te uiți și îți alegi ce-ți place?! Noi de unde să-ți știm gusturile?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai acasă! Unde porti adidasii? In pat? In perioada asta nu ai nevoie de adidasi noi, poarta alea vechi, ca prin casă nu te caută nimeni.

| Adry05 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da tu ai impresia că toata viața o să stăm în casă? Nu mai are când să-i poarte? Și nu prea e treaba ta ce-și cumpără altcineva și când

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Adry05):

Nu stiu de ce trebuie sa i mi vorbesti asa, dar in fine, am zis ca in situatia actuală in care stă acasa, ni se cere sa nu luăm contact cu nimeni, nu moare daca nu i si cumpără acum adidasii aceia, dar bineinteles el poate sa faca cum doreste, si da daca toti continuati sa nu respectati legea si sa iesiti sa va cumpărati detoate ori prin metoda on line, o sa stam pana la iarnă in casă asa ca sa ne invațăm minte sa ascultăm.

| Adry05 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

WTf?! Nu răspândești nimic că ieși 2 minute în fața casei să iei un colet... mai ales dacă și eviți să trebuiască să iei rest.
Și ți se pare că „nu prea e treaba ta" = îți vorbesc nu știu cum? păi n-am dreptate? e problema ta ce face el cu banii lui?

Răspuns utilizator avertizat
| Raluca591 a răspuns:

Cei de la Nike