| ProAnorexia a întrebat:

Vreau sa-mi iau un cantar, nu foarte scump.Care cantar e mai bun? Am avut unul electronic si nu mi-a mers.Am dat banii degeaba pe elstraight face
Dau funda!kiss

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cele mecanice sunt cele mai sigure ca durată de funcţionare. Cele electronice în schimb sunt mai comode şi mai precise.

| filipm2001 a răspuns:

Pai daca nu esti incantat/a de cele electronice, solutia este unul mecanic. Pot insa sa-ti recomand unul electronic bun, peste celelalte: http://goo.gl/pi2wl.
Primul e cel mecanic, al doilea e cel electronic.
Transportul e gratis si poti plati la livrare daca le comanzi.
Succes;)

| RS4 a răspuns:

Posibil sa fi dat de un cantar cu probleme, sau sa fi fost foarte ieftin, o chinezarie! unul electronic e in jur a 100 ron unul bun, dar am un prieten care are din jysk de vreo 3 ani si merge ok si acum! sau sunt acelea care iti arata si cantitatea de grasime din organism, etc! cauta unul cu garantie macar 1 an! baftaa!

| IancuSilviu a răspuns:

Iati unul normal. e cel mai bun