| denisa2000 a întrebat:

Vreau sa-mi vopsesc varfurile la par da nustiu ce culoare mar prinde. Sunt satena deschis si sunt creata.Va rog ajutatima. Dau funda :* :*

Răspuns Câştigător
| Adelina004 a răspuns:

Vai daca ai parul saten deschis 100% merge un roscat aprins sau un negru intesn.Iti v-a sta super. Daca consideri ca te-am ajutat astept funditabatting eyelashes :* si crede-ma sunt sigura ca iti v-a sta super bine

2 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Incearca un blond.
O seara buna!

| Uza a răspuns:

Te poti decolara daca vrei un blond deschis:X si daca nu iti mai convine acel blond iti poti vopsi varfurile orice culoare doresti pentru ca o sa se prinda foarte bine:X eu sunt decolorata si am varfuriile rosiihappy