| love0910 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca, din punctul vostru de vedere vi se pare ok sa folosesc :
Nivea Pure&Natural cu extract de Aloe vera si ulei de argan
Nivea strugurel
Nivea unt de buze
Nivea BB cream
Rimel transparent
Baton corector
in rutina de zi cu zi. Astept parerea voastra! Multumesc anticipat!
P.S. Am 14 ani. kiss

1 răspuns:
| DeNniSaViky a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca esti destul de mica sa folosesti BB crema sau baton corector,etc. Iti incarci fata, si ar trebui sa respire. poate peste cativa ani daca este cu adevarat nevoie, DIN CAND IN CAND, poti, dar zilnic nu e bine. Poti folosi un strugurel/unt de buze si cel mult un rimel transparent. (nu cred ca vrei sa imbatranesti inainte de termen, nu? Deci mai putin make up ).Te pup