| Byencutzz a întrebat:

Buna
Vreau si eu sa scap de volum
sunt tunsa filat si in fata am niste " gherute" sa zic asa
dar dp ce imi fac baie de la o vreme este foarte raau
imi sta urat nu pot sa-l aranjez deloc
as vrea sa ma tund dar nu stiu cum. as vrea un sfat sa nu mai fi asa de maree
sa fie drept si firele sa fie si ele unele langa altele nu asa in toate partile e groaznic
bine ca am placa de intins parul si ma mai fac dar n-as vrea tot timpul sa o fol
un sfat plssad
mersi, pa-pa:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti mai intinde parul cu placa! Asta e sfatul meu principal. Eu timp de un an ma intindeam zilnic. Aveam un par super lung(cam pana la fund), iar acum e un pic mai jos de umeri.Se degradeaza super repede!
Incearca uneori imediat, dupa baie, sa te dai cu putina spuma sau fixativ. Ii va oferi parului tau un aspect fresh si putin rebel. Multa bafta!