| Dumitrita_Hoban_1996 a întrebat:

vreau un raspuns urgent.Nu stiu ce sa mai fac imi cade parul de fiecare data cand ma piaptan scot un smoc de par din cap ..stiuuu ca oameni pierd cam 100 de fire de par pe zi dar la mine e exagerat. Va rog sa ma ajutati. Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Adina981 a răspuns:

Http://www.eva.ro/......45865.html sper sa iti fie de folos! :*

5 răspunsuri:
| oanaro a răspuns:

Incearca tratamentul impotriva caderii parului de aici: http://www.tratamentchelie.aaz.ro
Este suuuper bun

| Aly_Alexutzza_1990 a răspuns:

Pot sa iti recomand un tratament de la Gerovital, pe baza de ulei de ricin, petrol si vitamina A.
Se gaseste la farmacie si are un pret de aproximativ 20 de lei. Dezavantajul este mirosul puternic de petrol si faptul ca tratamentul trebuie repetat, cu pauze de aproximativ 3 luni.winking Fundita? puppy dog eyes

| Dumitrita_Hoban_1996 explică (pentru Aly_Alexutzza_1990):

Mai astemt. dar merci :*

| Aly_Alexutzza_1990 a răspuns (pentru Dumitrita_Hoban_1996):

Ok. chiar daca nu-mi dai fundita, poti incerca ce ti-am spus. Ti-o spun din propria experientawinking

| flor123 a răspuns:

Sampon gerovital pentru caderea parului