| Ðÿdy a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai imi cada fire de par?
Ca de fiecare data cand ma piaptan imi cade mult par.
[Vot}

3 răspunsuri:
| Andreea028131 a răspuns:

Si imi cadea foarte mult par dar de cand am inceput sa folosesc samponul Wash&Go cu extract de grau nu imi mai cade aproape deloc. Poti folosi si o masca pentru par hranitoare. Te ajuta foarte mult. Pt detalii mesaj privathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iti piepteni parul nu incepi de la radacina, ci de la jumatea parului in jos, mai intai il descurci asa, si dupa o iei de la radacina in jos. Asta ca sa nu risti sa il incurci si sa se rupa. Evita elasticele de par mult prea stranse.

| Innuka a răspuns:

Buna! Poti folosi sampon cu petrol sau crema de par cu petrol sau sampon anti-cadere a parului(nu prea merge cu samponul).
Bafta!