| halooha a întrebat:

Va rog sal TPU sunt saten si as vrea sa ma vopsesc jumatte din cap blond dar nu stiu daca mi-ar sta bine vreau sa-mi iau nuantator am gasit la kaufland dar nu stiu daca o sa prinda blondu satenu voi ce parere aveti trebuie sa mi decolorez parul? si nuantatorul cat timp dureaza?

7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Cu nuantator nu iti va iesit blond, ti-o zic din proprie experienta. Doar vopsea daca vrei.

| halooha explică (pentru LolaLollita):

Nu va folosi deloc macar ceva mai deschis ca sa-mi fac o idee?

| LolaLollita a răspuns (pentru halooha):

Nu stiu daca se va vedea vreo diferenta prea mare... La mine nu a avut niciun efect cu un nuantator blond ca mierea. Poate daca incerci cu unul mai deschis...

Răspuns utilizator avertizat