| AdeeLinee a întrebat:

Ieri am cumparat un aparat Relax&Tone pentru a scapa de burtica.Acum vreo 20 de minune l-am folosit.Ma ustura pielea si e rosie insa nu simt acea febra musculara. Mi-am pus mari sperante in aceasta achizitie.Chiar nu as vrea sa am parte de o dezamagire.Pe voi, cei care aveti Relax&Tone, va ajutat cu ceva?

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Nu da mari rezultate mai bune sunt exercitiile happy

| BETTYNA a răspuns:

Buna, are si mama mea si l-am folosit si eu vreo 20 min si pe moment nu facusem febra doar ma inrosisem,iar a doua zi chiar facusem febra ( ca sa nu te mai inrosesti foloseste la viteza mai mica si cu timpu mai mare dar nu din prima, ca sa te, mai obisnuiesti). Deci este chiar bun dar trebuie sa il folosesti foarte des chiar de 2 ori pe zi ca 10-20 de min si ai sa vezi si rezultatele dupa vreo 6-7 saptamani vizibile... ca nu poti sa slabasti asa o data. Bafta!

| iriinutzza a răspuns:

Eu am aparatul de un an, l-am cumparat cu 250 ron, acum este 75 ron, la mine a dat ceva rezultat, la burtica am dat jos vreo 5 cm dar faceam masaj si dimineata si seara(cate 10 minute), acum parca nu mai am rabdrare sa imi fac big grin febra musculara nu o simti imediat, eu am avut febra de abia ma miscam... cat despre pielea in rosita eu zic ca e normal... tot masand ti se inroseste, eu am mai observat ca daca tineam aparatul mai mult timp intr-un loc incepea sa ma manance locul respectiv. bafta la slabit big grin si sa ne anunti daca ai rezultate

| CrEaTzZaa a răspuns:

Si eu mi''am luat si l''am folosit dar nu prea ma incantat asa de mult adica sa zic mai pe scurt nu prea isi merita banii dar poti sa faci sport ca sa scapi de burta eu am facut sport si am slabit macar alergi o ora pe zi tot e bine bafta la slabit :*:*

| BlessDrew a răspuns:

Sat linistita si mama mea a folosit asa ceva si a dat randamnet.
Vei vedea dupa mai multe repetarii vei simtii acea febra.La inceput si mama mea a avut simptomele astea[usturime, rosire].Dar cum am mai spus la un momendat vei simtii si acea febra si vei vedea rezultate BUNE.
Bafta.

| monica_8577 a răspuns:

Este foarte eficient si va da rezultate.bafta la slabit