| LoL25 a întrebat:

Buna xD! In primul rand big grin vreau sa spun ca e prima mea intrebare pe TPU asa ca nu ma luati prea dur =]] vreau sa intreb ca inseamna dropul si mai specific cum face parul pentru ca in fiecare zi aud numai drop, drop si iar DROP! dar nimeni nu stie sa-mi explice si mie ca lumea! funda si vot big grin

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Cred că te referi la drot! La aparatul electric folosit pentru aranjatul părului. http://shopping.flu.ro/showroom/drot/
Bine ai venit pe TPU!
Mari succese și o zi cu zâmbet!

| YoBogdan97 a răspuns:

Drop in ce sens metin2? daca da drop inseamna sansa de pciare a obiectelor pe jos sau a yangului sau colecatre a experientei sau la fotbal cand lasi mingea sa cada putin jos si o lovesti imediat la secunda dupa impactul cu pamantulbig grin