| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU Am o intrebare!
Am o fata foarte frumoasa la mine in clasa, si nu stiu cum sa-i spun ca o iubesccrying Da, am incercat toate vrajelile alea cu "doar spune-o", dar, nu am avut curajsad. Faza e ca in primul rand nu o prind niciodata singura. Mereu e cu fetele, sau cu un baiat. Si cand e singura nu apuc sa o intreb ce face ca da cineva peste noisad In al doilea rand, stiu ca ea stie ca o iubesc, dar cred ca eu trebuie sa actionez, pentru. ca sunt baiat. fundita!(nu stiu ce inseamna, da..., totusi, fundita!)

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Si tu o iubesti pentru ca e frumoasa? Sa sti ca orice fata vrea ca un baiat sa o iubeasca pentru ceea ce este nu pentru ca este foarte frumoasa,insa daca tu zici ca o iubesti,poate aia e doar atractia fizica,si e doar iluzia ta. Daca ea stie ca tu o iubesti,atuncea da actioneaza,si vorbeste cu ea cand o prinzi,intrepando daca si ea te place. Daca nu scrie-i un mesaj, sau la scoala pe o hartie(numai sa nu vada alti, daca nu vrei asta).Si in primul rand esti baiat trebuie sa ai curaj.Aratati sentimentele, asta te va face sa te simti tu bine si vei si afla ce vroiai sa afli.(Fundita inseamna acea medalie din dreptul utilizatorului care iti reaspunde la intrebare, cand dai click pe ea se face portocalie si ii dai fundita)Mult Noroc!

3 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

1.Nu poti sa mergi la o fata si sa ii spui te iubesc... prima trebuie sa vorbesti cu ea si sa va cunoasteti reciproc dupa care vei stii daca chiar o iubesti.
2.Pentru a acorda funda dai pe funda din partea dreapta intrebarii carui raspuns il consideri tu cel mai de folos.

| CrazySoursD a răspuns:

Buna! happy
Hm. greu cu dragostea asta. sigh
ai putea incerca sa te integrezi in grupul ei de prieteni, sa deveniti buni prieteni si apoi. cine stie.
Poate si ea te place, doar ca nu stie cum sa-ti spuna; incearca sa vorbesti deschis cu ea, poti incerca si pe mess daca iti e mai bine...
Mult succes. si tine minte... Speranta moare ultima!

| saidkique a răspuns:

Nu i-am dat biletel ca nu am 8 ani, i-am scris o poezie nu chiar scurta, care ar ajunge la sufletul orcarei fete! O alta problema pe care am uitat sa o mentionez e cea ca ea sta in bratele altuia, desi ala nu o iubeste, si o mai ia si la misto. Tipul e un cocalar. Nu stiu ce vede la el, fiindca el nu stie sa faca asemenea complimente pe care i le fac eu, si nici o poezie atat de frumoasa. Chiar o iubesc, fiindca mereu ma gandesc numai la ea, mereu o ajut fara sa-i cer nimic in schimb, si intr-o saptamana o visez de minim 2 ori deci...