| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi va rog frumos cum sa pun ceva masa musculara pe picioare, ca de ingrasat n-au reusit sa ma ingras veci. Ce exercitii sa fac? happy

Răspuns Câştigător
| larrii a răspuns:

Fa asta http://www.youtube.com/watch?v=rGRA6bD72CM si o sa vezi rezultate bune daca te tii de el :) Ea face mai mult pentru tonifiere, pentru masa musculara ai putea sa tii niste greutati in maini in timpul exercitiilor. Bafta

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. du-te la sala
2. du-te la nutritionisti sa-ti faca o consultatie si un plan de alimentatie particularizat

| ionutzwk a răspuns:

Genoflexiuni

| Woman2Womanro a răspuns:

Sporturile cu greutati te ajuta sa pui masa musculara. Ai putea incerca sa faci genuflexiuni cu greutati.

| carinutza373 a răspuns:

Genoflexiuni, podul, cumpana