| ThugLife000 a întrebat:

Acum ceva timp mi-am cumparat niste inele din metal din H&M si dupa un timp au capatat o nuanta de roz. De data asta, am zis sa iau unele din zinc din Pull-and-Bear, si am patit la fel. Imi poate explica si mie cineva fenomentul si sa-mi recomande un material din care se fac inele masculine si sa nu coste prea mult? Dau funda

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Metalele inerte din punct de vedere chimic (cele care nu interacționează aproape deloc cu alte elemente, nu suferă oxidări și coroziuni) sunt metalele prețioase. Iar prețios este exact opusul lui "ieftin"

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu stiu daca este pe gustul tau ce iti recomand. Mie imi plac cele din piatra, le gasesti la standurile din Hipermarketuri. Eu si iubitul meu purtam inele din hematit. Nu costa foarte mult sa stii.