| anonim_4396 a întrebat:

Am achizitionat un costum exact in genul acestuia ( http://www.upscalehype.com/......-festival/ ) fiind si aceeasi culoare si slim-fit. Camasa vreau sa fie alba. Acum as avea cateva intrebari:
1.Pot purta la el niste pantofi negri din piele intoarsa cu siret?
2.La acesti pantofi pot asorta o curea normala neagra?
3. Daca imi iau papionul negru si batista trebuie sa fie tot neagra?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DiazAndreea a răspuns:

Merg pantofii din piele intorsa ...merge tot in afara de batista, eu zic sa o pui de alta culoare sa nu fii chiar pinguin cv de culoare mov, albastru. bafta

| George212 a răspuns (pentru DiazAndreea):

M-am documentat si asa este, batista nu trebuie sa fie de aceeasi culoare cu papionul/cravata. mersi

1 răspuns: