| Ramona_5995 a întrebat:

Mi-a luat mama o pereche de ochelari din Carrefour foarte dragutsi. Dar... au un abtibild pe lentila stanga. Cum pot s-o indepartez de acolo, fara sa las urme sau sa zgarii lentila? Multumesc. Funda dupa MAX 10 raspunsuri :d.

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Incearca sa uzi abtibildul si apoi indeparteaza-l usor cu unghia.Incearca sa il iei si direct fara sa-l uzi poate reusesti si asa.

4 răspunsuri:
| Ramona_5995 explică:

Deocamdata dau doar "Folositor". Mai astept max 7 raspunsuri si dau fundita. Multumesc tuturor :*

| andreeaaa1 a răspuns:

Pai ii bagi in apa si pui sapun lichid si astepti apoi indepartezi usor cu o carpa dar ai graji sa nu zgariiwinking

| Gentiana a răspuns:

Pui putina apa in locul cu pricina, apoi ii lasi la soare cateva minute si incet incet dezlipesti...pls...funda?sad:_*

| Ť尺ɪχɪɪ a răspuns:

Da cu apa pe lentila unde e abtibildul, o sa vezi ca funcktioneaza, plsss funda?kiss sper ca te am ajutat