| eU777 a întrebat:

tocmai ce mi-am achizitionat o pereche de ochelari de ciclism cu lentile interschimbabile, dar i-am cumparat fara manual de instructiuni si as vrea sa va intreb daca stiti cumva cam cum le pot schimba si pentru ce pot folosi fiecare tip de lentila; am urmatoarele tipuri: iridium( care stiu ca sunt pentru soare); portocaliu( care cred ca sunt pentru padure), negre( care banuiesc ca sunt tot pentru soare); galbene( care cred ca sunt tot pentru padure dar as vrea sa aflu mai in detaliu); si transparente care nu stiu la ce le pot folosi mai exact.
Deci, as vrea sa stiu daca mi-ar putea spune cineva detaliat pentru ce "locatie" pot folosi fiecare tip si cum le pot schimba happy.
Multumesc anticipat, voi oferi funda celui mai util raspuns!

1 răspuns:
| PisicutzaSmile a răspuns:

Nu te pot ajuta