| Andreea188 a întrebat:

am nevoie de ajutorul cuiva care chiar stie despre ce vorbesc.
In urma cosurilor pe care nu le storc imi raman niste mici punctulete..se aseamana cu punctele negre dar sunt mai albicioase. Si nu sunt puncte albe din cauza grasimii stiu sa le deosebesc...deci va rog cine imi poate apune cum scap de el pentru ca imi e greu sa le scot si dupa infuzie...

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Coșurile le storci până la apariția sângelui.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca tinctura de bitter suedez! Eu o folosesc atunci cand imi apar cosuri pe fata si nu raman urme!
Bafta!

| Diabolik94 a răspuns:

Intrebarea ta nu este foarte coerenta.Te rog, spune mai clr ceea ce doresti.