| Miuriel a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie o metoda rapida prin care sa scap de punctele acelea de grasime (mici puncte albe) si de smnele ramase in urma cosurilor de pe fata? Va rog frumos sa imi raspundeti la intrebare cu seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Cathy_5203 a răspuns:

Pai in privinta punctelor de grasime, nu stiu ce sa faci cu ele, eu nu cred ca am avut, dar in privinta urmelor lasate de cosuri te sfatuiesc sa folosesti dimineata si seara gel de curatare special pentru cosuri sau puncte negre(exista gel de curatare pentru amandoua problemele). Sau poti folosi o crema. Daca iesi undeva si vrei sa acoperi cat de cat petele, da-te cu anti-cearcan sau putin font de ten. Vezi sa nu dai prea mult pentru ca tenul tau va avea aspectul de fainos. Inainte si dupa ce spargi cosurile, trebuie sa te dezinfectezi sau sa te speli pe maini, apoi dai cu spirt pe zona cosului sau te speli cu gel de curatare. Sper ca ti-au folosit sfaturile mele!love struck