| Denisaa25 a întrebat:

Buna ziua. Am o întrebare referitor la par. Folosesc produse de la L’oreal Paris Professionnel, as putea aplica o vopsea marijel pe par direct? Fără sa îl mai decolorez? Am parul gri pe lungime iar mereu la rădăcina am un galben și nu pot uniformiza parul…
Mulțumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Andreea99911818181 a răspuns:

Stai ca trebuie sa apara Violeta2022 care iti spune sa mergi la salon, sa nu cumva sa te faci acasa pentru ca iti pica parul din cap laughing

| Denisaa25 explică (pentru Andreea99911818181):

Nu ma duc la salon fiindcă ma pricep sa fac acasa, doar ca îmi place sa mai cer un sfat cuiva laughing nu toate persoanele își permit sa meargă la salon in ziua de azi laughing
Nu îți pică parul dacă știi sa Asculți și sa faci ceea ce trebuie, dacă faci de capul tău fără a asculta cel puțin o părere atunci da clar rămâi fără par in cap laughing)