| 7IulianCosmin7 a întrebat:

Am o problema! Am parul rar si firul de par e subtire! Ce sa fac sa fie mai gros si sa fie un pic mai des! Va rog mult!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin si este un spray foarte bun de la Avon pentru ingrijirea firului de par.

| Mayuri a răspuns:

Perie de par rotativa de la Rowenta, ii da un volum incredibil si nu mai sta lipit de cap.

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Eu folosesc "Heena". Este foarte bun, dar coloreaza putin.Este facut din plante.
http://www.elemental.eu/ro/694-henna-blond.html

| GottaBeYou a răspuns:

Am inteles ca daca te tunzi definitiv cand va creste parul va fi foarte des, iar daca este subtire poti folosi masti de par iti vor oferi si stralucire si volum.(funda?)

| ErebusThemis a răspuns:

Ulei de ricinbig grin

| BiancaRaluca12 a răspuns:

Dupa spalarea pe cap, poti folosi un balsam pentru par sau un sampon corespunzator parului tai.