| Nimicimportantt01738 a întrebat:

Buna, am si eu o problemă, am parul foarte gros, știe cineva cum sa-l am subtire?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stie nimeni pentru ca nu se poate. Asta este mostenirea ta genetica.

| Violleta2022 a răspuns:

Practic este imposibil sa potis chimba structura firului de par, fiindca aceea este mostenita genetic de la parintii ati si nu se poate schimba niciodata, murind cu acest tip de par.
Tunde-te in asa fel incat sa para mai subtire, sau rade -te in cap.

| Mavni a răspuns:

Il distrugi cu tot felul de solutii. Se subtiaza si mai si cade.
Natural, nu se poate.