| MariusOlaru a întrebat:

Am parul blond, dar nu culoarea aceea galbena. Ideea e ca nu e foarte blond laughing.As vrea sa il mai inchid putin la culoare folosind un sampon, aveti idee? sau ati folosit vreodata ceva pentru a inchide culoare parului dv? cum ati procedat si cat a durat pana sa se simta o diferenta? Mentionez ca eu sunt nevoit sa ma spal pe cap in fiecare dimineata pe cap deoarece imi fac parul. Multumesc si sper sa primesc cat mai multe raspunsuri, o zi buna!

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Fiind un sampon nuantator, daca te speli pe cap in fiecare zi, sa nu te astepti sa tina prea mult culoarea. Si parul meu e blond, o data am incercat, dar eu cu vopsea cu amoniac. Am incercat vopsele fara amoniac, dar a inceput sa-mi cada parul de la ele, si am auzit si de la alte persoane ca au patit acelasi lucru. Daca totusi vrei sa incerci, incearca sampoanele nuantatoare Loncolor Trendy Colors.Pana acum am auzit numai pareri bune despre ele, eu nu le-am incercat. Sper ca te-am ajutat cat de cat :)
http://www.1001cosmetice.ro/produs/loncolor-trendy-colors-sampon-nuantator