| anonim_4396 a întrebat:

Hey fetele! O simpla intrebare am pentru voi: Rochie bej cu pantofi roz cu animal print, e ok? Am si pantofi bej dar o sa fie prea monotona tinuta, plus ca imi sunt mai incomozi decat cei roz. Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| irina41099 a răspuns:

Sincer roz, nu prea merge. E prea evident dar poti incerca cu alb, negru, gri

2 răspunsuri:
| warmheart10 a răspuns:

Cu pantofii bej a fi monoton dar cu acestea roz nu se asorteaza.Ai putea sa pui vreo curea la rochie (neagra sau alta culoare) si dupa sa asortezi pantofii.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu prea merge. S-ar potrivi mai bine niste pantofi rosii. Intr-adevar cu pantofi bej ar fi prea monoton.