| Alex_IsJust_1994 a întrebat:

Buna ziua! Am și eu o întrebare pentru cunoscători sau cei care au mai cumpărat.
Ce părere aveți despre site-ul Glamira, pentru inele de logodna și alte bijuterii?

4 răspunsuri:
| MihaiSpeedster a răspuns:

E foarte bun. Daca vrei ceva pe gustul ei, poti sa incerci Blue Nile. Gasesti diamant separat, apoi modelul de inel pe care sa-l monteze. Dar si Glamira e f bun.

| trophin a răspuns:

Dacă mergi direct la bijutier? Argintar, ceaunar happy

| Roxana789 a răspuns:

Bijuterii de slaba calitate, review-uri oprite, garantia este o minciuna, nu raspund la email-uri, sunt zeci de oameni care se plang de ei pe toate paginile de social media. Pana si BBC UK a facut reportaj despre ei.

| Loredanam7 a răspuns:

Foarte slaba, acum am vazut ca au copiat numele celor de la Adam& Eve Diamonds si au facut un anunt sponsorizat pe google ca cei care ii cauta pe aceea sa vina la ei, total neprofesional. Caci in mod normal clientii ii castigi prin recomandari si bucuria celor care au cumparat de la tine transmisa, PROBABIL ca de aceea nici nu au recenaziile activate pe google. In ceea ce ii priveste pe acestia de la Glamira, dupa cum am citit comentariile de pe Facebook si de pe Trust Pilot vedem persoane suparate. Eu nu as cumpara de la ei, mai ales ca bijuteriile lucrate intr-adevar manual arata wow fata de cele matritate. Cine are stie diferenta, eu am si sunt o norocoasa.