| Ionut145783738 a întrebat:

Buna ziua, doresc sa achiziționez un inel de logodna pentru prietena mea, as avea nevoie de câteva sugestii de unde sa achiziționez unul. Glamira este de încredere? A mai luat câteva de la ei?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De divorț sa nu uiți

| Violleta2022 a răspuns:

Orice bijuterie care are magazin in oras, este de incredere fiindca nu poate vinde fake-uri.

Nu cumpara online ca risti sa iei teapa, putand sa nu cumperi masura corecta, sau sa nu-l poti trimite inapoi.

Reviurile de la Glamira sunt rele, doar 2 stele din totalul de 5
https://www.productreview.com.au/listings/glamira

| healerdx7 a răspuns (pentru Violleta2022):

Online poti sa returnezi pentru ca exista obligatia legala ca orice e cumparat online sa poata fi returnat in termen de 14 zile.
Iar legat de problema cu marimea (nu masura) care nu e corecta, modificarea marimii unui inel (in sensul micsorarii sau maririi acestuia) e unul din cele mai simple, usoare, rapide si de baza serviciu al oricarui bijutier.

| darrio2007 a răspuns (pentru healerdx7):

Si cand iti primesti banii inapoi?
Anumite cumparaturi e bine sa fie facute din magazin fizic. Inclusiv asa ceva, pe langa imbracaminte, incaltaminte etc.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Inelul? de logodnă nu se cumpără cerând sfatul altora. Este un lucru intim, a cărui semnicație este desăvârșirea relației! Tu trebuie să știi cel mai bine ce dorește iubita ta, ce inel i-ar plăcea.