| Cristinica_4015 a întrebat:

Am si eu o problema ...doresc sa ma tund bob astfel:la spate cu tepi deci scurt si in fata lung! Nu stiu sa va relatez! Tunsoarea seamana perfect cu a Hinatei din naruto{ http://i186.photobucket.com/albums/x16/AlexMoonWolf/naru to/Hinata-Naruto.jpg } dar o poza concreta nu am gasit! Vreau poze si o sa dau fundita! Mai spun odata:Cu tepii!
Ms :* :) :x

5 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

Http://www.tunsori-noi.com/......n_Full.jpg
asa? dar tepi no sa ti faca la cuafor... ti faci tu acasa:P

| mirella_4348 a răspuns:

Nu ai decât, ce mai aştepţi, tunde-te dar dă şi drumul la câine, poate ai vreo şansă,,,,,