| Dranca_Catalina_Mihaela_1998 a întrebat:

Am trimis un colet prin posta iar respectiva nu l-a ridicat. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

O sa stea acolo un timp, cred ca 10 zile, apoi se întoarce la tine și trebuie sa platesti și transportul către tine și taxa de înmagazinaj (adică cât a stat la posta).

| xerxes1 a răspuns:

Sa-l ridici tu si sa platesti transportul tur retur.

| GalwayGirl a răspuns:

Buna!
CEl mai probabil il vrei primi inapoi, si va trebui sa il trimiti din nou.
Si sa-i spui respectivei sa-l ridice!

| teamleader a răspuns:

Daca inca nu a fost inca returnat sa o suni sa mearga sa il ridice. Daca deja a fost returnat vei suporta transportul.