| AnonimVMV a întrebat:

as dori si eu sa stiu ce masina de tuns Moser este cea mai buna, doresc sa incep din toamna un curs de frizerie si doresc sa imi iau o masina de tuns buna. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Giant123456 a răspuns:

În toate magazinele aproape găseşti maşini de tuns laughing

| AnonimVMV explică (pentru Giant123456):

Eu am intrebat de masina Moser, nu sunt atat de incult incat sa nu stiu unde pot afla masinile de tuns... pentru tine, sa stii, am o masina de tuns dar nu ar rezista la mute tunsori pe zi, de acea am intrebat de masina Moser pentru ca am vazut pe youtube ca multuti ca o folosesc.