| Cristi3000 a întrebat:

Salutare!
As dori sa stiu care dintre voi se pricepe la tuns si poate ca si lucreaza in domeniu.Doresc sa-mi achizitionez o masina de tuns,de curand am inceput cursul de frizerie,si caut sa imi cumpar o masina de tuns buna,inca nu profesionala(nu imi permit momentan). Doresc cateva sugestii,pareri despre firme bune.
Am gasit ceva foarfece marca Jaguar,ce stiti, sunt bune?
Multumesc! Dau funda!@

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Remington, 60-70 de lei la Altex, foarte buna, mi-a fost recomandata de un patron de frizerie, frizer si el, care a stat in chirie la mine. Si intr-adevar, e buna, eu cand ma rad, ma fac intii cu ea, si apoi cu lama (tin rezervele de Gillette Mach3 mai mult), si lunar sotia ma tunde pe mine si pe socrul meu cu ea. Singura problema ce am avut-o in cei 6-7 ani de cand o am a fost ca a trebuit sa ii mai pun putin ulei fin de masina, caci trebuie unsa din cand in cand, dar pe atunci nu stiam, si mi se blocase happy, dar dupa ce am uns-o a mers ca la inceput.

Răspuns utilizator avertizat