| eueueueofda a întrebat:

Mi-am dat din greseala cu parfum in ochi si vad in ceata ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

E mai rau sa inteleg de cand ti-ai da cu spray paralizant, pai trebuie sa dai cu apa curata pe fata si sa stai la aer cat mai mult posibil, daca persista iritatiile mergi la un doctor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clateste cu apa multa si du-te la un doctor

| WaterlooGirl a răspuns:

Mdaaa ma intreb cum ai mai vazut sa testezi laughing