| DouaPuncteD a întrebat:

Buna ziua!
Daca am făcut o comanda online (plătită cu cardul) pe Bershka și as dori sa returnez in magazin fizic un singur produs din aceasta, este posibil?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ar trebui să scrie pe site dacă poți sau nu în magazin fizic. dacă nu, ai putea suna la ei la call center să întrebi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu nu inteleg cumperi din magazin online si apoi te razgîndesti si vrei sa il returnezi, de ce nu te gîndesti inainte de a cumpăra, de ce arunci banii aiurea ca sigur nu este simpla returnarea si ei te vor pune sa o returnezi prin curier si pana prmesti banii inapoi dureaza si 2 luni, mai bine vinde o pe olx decat sa te incurci cu returnarea.

| DouaPuncteD explică (pentru CristiDinBucuresti):

Din moment ce produsul respectiv imi este mare, nu înțeleg care este problema!
Incerc sa evit contactul fizic in magazine, s-a întâmplat sa nu-mi fie bun!

| suntserios a răspuns (pentru DouaPuncteD):

Stai linistit, CristiDinBucuresti bate campii. Returul in magazin este destul de simplu si il poti face fara probleme. Cel putin la Zara merge fara probleme chiar daca ai luat online

| alina2k18 a răspuns:

Eu am putut sa returnez in magazinul Reserved produse dintr-o comanda online platita cu cardul.
Uita-te pe site si vezi ce scrie la modalitatea de retur.

| ovidiu29asd a răspuns:

In mod normal, nu vad de ce nu ai putea, dar cel mai simplu suni la ei si ii intrebi, sa nu faci drumul degeaba