| daniellle a întrebat:

happy
Fetelor, şi eventual băieţilor, am o micuţă dilemă.
Aş vrea să îmi schimb placa de păr şi nu prea ştiu ce să cumpăr. Menţionez că am avut un Remington şi acum aş vrea să mă axez pe altceva. ceva mai bun.
Eu din câte am înţeles, cel puţin aşa mi-au spus anumite cunoştinţe, foarte bună este ceramica neagră. thinking
Nu m-am grăbit să cumpăr o altă placă deoarece nu prea sunt sigură de ce să aleg. Şi având în vedere faptul că nu-mi doresc un păr ars, tocat şi urât, aş vrea să aud câteva sugestii din partea voastră. laughing

Mulţumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| alice31 a răspuns:

Eu am Remington cu ceramica si e super.Mie nu imi face probleme! Poti sa mai incerci si Samsung! Cel mai bine e sa aiba regrarea temperaturii!

| daniellle explică (pentru alice31):

Ok, multumesc.:*

| alice31 a răspuns (pentru daniellle):

Cu placere FUNDA? :*