| anonim_4396 a întrebat:

intrebare pentru ce-i ce stau in Bucuresti.
Stie cineva o frizerie prin Bucuresti unde te poate tunde exact ca in poza?

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Salon Maher.

| Denisa0954 a răspuns:

Nu va iesi niciodată "ca in poza" pentru ca diferă de la persoana la persoana, forma fetei(si daca chiar e priceput in ce face frizerul nu te va tunde încât să nu te avantajeze) diferă tipul firului de par, daca e prea subțire sau prea gros poate sa nu permită tunsorii sa se aseze dupa cum vrei. Depinde daca ai părul drept sau cret, etc. In general dacă te duci la un salon, acolo sunt hairstylisti care o sa ti dea o idee sau sa te tundă asemănător cu ceea ce vrei astept incat sa te avantajeze

| LuluOneMillion a răspuns:

Nu poate fi o frizerie, doar un frizer, dar foarte rar sa dai de unul, mai bine te tunzi singur cum vrei.