| ecaaaaaaaaa a întrebat:

stie cineva o scoala de frizerie prin Bucuresti? dau FUNDA

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Aici poti face cursul gratuit, ba iti deconteaza si transportul pe perioada cursului si eventual mai capeti si ceva in plus, daca esti intr-o situatie financiara delicata, e program cu finantare UE http://www.vreaucurs.ro/......-2533.html
Altfel dai o cautare pe google si gasesti multe cursuri organizate de tot felul de firme, e cam 800-900 de lei un curs. Succes!

| ecaaaaaaaaa explică (pentru mixxjim):

E bun cursul pentru ca e si gratuit dar eu nu ma incadrez la nici una dintre situatile date acolo mai si alte variante?